איטום קירות

מהי פעולת איטום קירות? לשם מה היא מיועדת ואילו חומרי איטום קיימים? על כך ועוד בשורות שלפניכם.

איטום קירות הינה פעולה מקצועית המיועדת לשתי מטרות עיקריות, האחת: יצירת מעטפת בידוד טובה יותר לקירות הפנים, והשנייה: מניעת מצבים של חלחול מים לתוך שטח המבנה באמצעות איטום קירות חוץ. פעולת איטום מקצועית חייבת להתבצע בהתאם לתקנים הנדרשים והיא מותאמת לסוג המבנה (מגדל מגורים, בית דירות, בית פרטי וכו) ולסוגי החיפוי השונים המצויים במבנה. פעולת איטום קירות מתרחשת בעת בנייתם והקמתם של מבני מגורים, תעשייה ומסחר וגם בעיתות שיפוץ כללי או יסודי של מבנים מכל סוג.

חומרי איטום נפוצים לשימוש ביתי

שוק חומרי האיטום כולל בתוכו עשרות סוגים של חומרים המותאמים למטרות איטום כאלו ואחרות, ובשורות הבאות תוכלו למצוא את חומרי האיטום הנפוצים ביותר למטרות איטום קירות בסביבת המגורים:

פוליקר- צבע אלסטי המיועד למטרות איטום קירות חוץ

מסטיקליר- חומר איטום שקוף המיועד לאיטום קירות חוץ המחופים בבטון, שיש, אבן, גרנוליט ועוד

מולטיגג מט- חומר ציפוי אלסטי המיועד לצרכי איטום וציפוי של קירות חיצוניים

סילר שקוף- מיועד לאיטום תשתיות בטון, טיח, אבן, לבנים, רעפים ועוד

קיר פלא- סילר על בסיס מים המיועד לצרכי איטום קירות אבן, לבנים, רעפים ועוד

איטום קירות חיצוניים- מהי מטרתו?

איטום קירות חיצוניים הינה פעולה המיועדת לצרכי הגנה מקסימאלית על חלל המבנה מפני פגעי הטבע ולצרכי שמירה עם החום הפנימי של חלל המבנה במהלך חודשי החורף ויצירת חלל פנימי קריר ונעים יותר במהלך חודשי הקיץ.

אטימה מקצועית של קירות חיצוניים מתבצעת כיום תוך כדי שימוש בחומרי בידוד תרמי ובשילוב חומרי חיפוי. יעילותה של פעולת איטום קירות חיצוניים מובילה לחיסכון משמעותי בעלויות צריכת האנרגיה של דיירי המבנה, וזאת לנוכח יצירת מעטפת הבידוד האופטימאלית ביותר לאורך כל ימות השנה (מעטפת המאפשרת לכם ליהנות מסביבה פנימית חמימה יותר במהלך חודשי החורף וסביבה פנימית קרירה יותר במהלך חודשי הקיץ).

קבלני איטום מנוסים ומיומנים יאפשרו גם לכם ליהנות משירותי ייעוץ בכל הנוגע לשיטת האיטום האופטימאלית ביותר עבורכם.