כיום, בניגוד לעבר, תפקידו של האינסטלאטור איננו מסתכם בפתיחה ושחרור של סתימות בלבד, אלא במגוון רחב של שירותים הכוללים בין היתר: תיקון והחלפה של קווי צנרת, תפעול בורות ביוב, שיפוץ כללי לחדרי אמבט וחדרי נוחיות, התקנה של כלים סניטריים חדשים ותיקון כלים סניטריים ישנים, החלפת דודי שמש, התקנת מערכות השקיה ממוחשבות, וכמובן, איתור נזילות באמצעות גלאים וחיישנים מיוחדים המאפשרים לכל אינסטלטור מקצועי ומוסמך לאתר את מקור הנזילה מבלי לשבור קירות או להזיז רצפות.

מקצוע האינסטלאטור נחשב כיום לאחד מהתחומים המקצועיים המתפתחים ביותר בתחום השיפוץ ובנייה, וזאת לנוכח מערכות הבית החכמות המחוברות בחלקן למערכות האינסטלציה. בנוסף לסקטור הפרטי המזמין את שירותיו של האינסטלאטור למטרות ביצוע עבודות אינסטלציה בסביבת המגורים, האינסטלאטורים המנוסים והמיומנים ביותר מעניקים שירות מקצועי גם לסקטור העסקי והמוסדי הכולל בתוכו בין היתר: בתי מלון, מסעדות, בתי קפה, בארים, מפעלים וכדומה.

אינסטלטור במהלך עבודות שיפוץ

שיפוץ יסודי או כללי בסביבת המגורים או בית העסק, מחייבים אתכם כיום להיעזר בשירותיו של אינסטלטור מקצועי, מוסמך ומנוסה, וזאת לצרכי ליווי הליכי השיפוץ בכל הנוגע לקווי הצנרת במבנה. ייעוץ מקדים עם איש מקצוע מנוסה בתחום האינסטלציה, יאפשר גם לכם ליהנות מהליכי שיפוץ יעילים ונכונים יותר וכך תוכלו להימנע ממצבים בהם עבודות השיפוץ פוגעות בקווי צנרת קיימים.

אינסטלטור במהלך עבודות בנייה

כיום, רוב הבתים הפרטיים החדשים הנבנים בישראל משלבים בתוכם מערכות אינסטלציה מתקדמות שבחלקן מהוות חלק בלתי נפרד ממערכות הבית החכם. ליווי הליכי הבנייה על ידי אינסטלטור מקצועי המתמחה במערכות הבית החכם יאפשר גם לכם ליהנות מתפעול תקין של מערכות האינסטלציה במבנה לאורך זמן ובמינימום תקלות, וכל זאת הודות לתכנון קפדני של כלל מערכות האינסטלציה במבנה.

ניסיון, ידע ושירות- השילוב המושלם לעבודות אינסטלציה

לצורך בחירת אינסטלטור מתוך ההיצע ההולך וגדל של אנשי המקצוע בתחום, אנו ממליצים לכם לבחון שלושה פרמטרים חשובים: הראשון: הניסיון המקצועי העומד לרשות איש המקצוע בתחום האינסטלציה, השני: הידע המקצועי העומד לרשותו בכל הנוגע לתפעול והתקנה של מערכות אינסטלציה מתקדמות וחכמות וכלים סניטריים מודרניים, והפרמטר השלישי: איכויות השירות וזמינות איש המקצוע לביצוע העבודות בהתאם ללוח הזמנים הרצוי לכם.