מהו מקצוע ה-הנדימן? מהם השירותים המקצועיים המוצעים לכם על ידיו ולמי שירותים אלו מיועדים? על כך ועוד בשורות שלפניכם. מקצוע ה-הנדימן הינו תחום שירות מקצועי העוסק במגוון רחב של עבודות תיקון, שיפוץ והרכבה בשטח הבית או הסביבה המשרדית. תחום שירות זה מתמקד בין היתר בביצוע עבודות חשמל, עבודות אינסטלציה, עבודות שיפוץ כללי ועבודות תיקונים קלים ושירותי הרכבה. הנדימן-מהם השירותים המקצועיים המוצעים לכם על ידו? איש מקצוע המגדיר את עצמו הנדי-מן, מאפשר לכל אחד ואחת מכם, ליהנות ממגוון רחב של שירותים מקצועיים בתחום עבודות הבית או הסביבה המשרדית. בין יתר שירותיו המקצועיים של ה-הנדימן תוכלו למצוא:
  • שירות מקצועי המיועד למטרות ביצוע עבודות חשמל כגון: ביצוע עבודות תשתית, ביצוע עבודות תיקון במערכת החשמל, איתור תקלות ועוד.
  • שירות מקצועי המיועד למטרות ביצוע עבודות שיפוץ כגון: סיוד וצבע, תיקון בלאי באלמנטים שונים בשטח הדירה או המשרד, החלפה/תיקון/הרכבה של תריסים, חלונות, דלתות ורשתות ועבודות שיפוץ נוספות בהתאם לצורך. במקרים מסוימים, ה-הנדימן מעניק לכם שירות מקצועי לליווי אנשי מקצוע למטרות שיפוץ כללי בשטח הדירה או בית העסק. במסגרת השירות ה-הנדימן מפקח על כלל אנשי המקצוע לאורך השיפוץ ו/או הבנייה.
  • שירות מקצועי למטרות ביצוע עבודות אינסטלציה כגון: פתיחת סתימות, איתור נזילות, תיקון נזילות, התקנת כלים סניטריים, החלפת צנרת והנחת קווי צנרת חדשים במסגרת עבודות שיפוץ או בנייה ועוד.
  • שירות מקצועי למטרות ביצוע עבודות פירוק, התקנה והרכבה של פריטי ריהוט, מערכות טלוויזיה, מצלמות אבטחה, ארונות קיר ומטבח וכדומה.

הנדימן- למי מיועד השירות?

שירותיו המקצועיים של ה-הנדימן מיודעים לכל אותם אילו המתקשים להתמודד עם ביצוע עבודות תיקונים כאלו ואחרים בסביבת המגורים. שירותי ה-הנדימן נועדו בין היתר לצורך פתרון בעיות מיידיות בכל הנוגע לתחזוקת הבית או הסביבה המשרדית, במקרים מסוימים, הזמנת השירות תאפשר לכם גם לחסוך כסף, כאשר החיסכון נובע מכך שה-הנדימן מסוגל לטפל ולתקן מספר בעיות בתחומים שונים בסביבת המגורים, ובכך הוא חוסך לכם את הכסף אותו הייתם מוצאים על מספר אנשי מקצוע בתחומים שונים.