מהם חדרי קירור? מהו ייעודם והיכן ניתן לתכנון ולבנות חדרי קירור בהתאמה אישית? על כך ועוד בשורות שלפניכם.

חדרי קירור הם למעשה הגדרה כוללת לשטחי אחסון המיועדים למטרות אחסון והקפאה של מוצרי מזון ומוצרים נוספים החייבים בקירור ו/או הקפאה. חדרי הקירור נמצאים בעיקר לצרכי שימוש תעשיית, חקלאי  ו/או מסחרי, והם ניתנים לתכנון אישי בהתאם לצרכי העסק.

חדרי הקירור נועדו בין היתר לצרכי שימור ואחסון מזון בקירור והקפאה, לרבות, חדרי קירור לפירות וירקות, חדרי קירור לבשר, חדרי קירור למוצרי חלב, חדרי קירור למנות אוכל, חדרי קירור לתרופות ועוד. את חדרי הקירור ניתן לרכוש בשתי דרכים עיקריות, האחת: רכישת חדרי קירור מובנים המגיעים כיחידה אחת מובנית אל תוך החלל, והשנייה: בניית חדרי קירור.

חדרי הקירור כוללים בתוכם גם מערכות פיקוד האחראיות על יצירת תנאי הקירור וההקפאה בחלל החדר. מערכות אלו הן מערכות טכנולוגיות מתקדמות המאפשרות לכם ליהנות משליטה מלאה על הטמפרטורה הרצויה לכם בחלל החדר. כיום, מערכות הפיקוד המוטמעות בחדרי הקירור השונים ניתנות לשליטה גם מרחוק וזאת באמצעות ערוצי מידע שונים המספקים לכם יכולת לקבל מידע בזמן אמת בכל הנוגע למידת הטמפרטורה בחדר-בכל רגע נתון! המערכות המתקדמות ביותר בענף מסוגלות להעניק לכם שליטה מלאה גם על רמת הלחות בחלל החדר, וזאת בנוסף לקביעת הטמפרטורה הרצויה לכם.

בנייה או רכישה של חדרי קירור בהתאמה אישית

בנייה של חדרי קירור או רכישה של חדרי קירור מובנים, הינו שירות מקצועי המוענק לכם כיום על ידי מספר חברות מובילות בתחום. לצורף בנייה או רכישה של חדרי הקירור וההקפאה הנדרשים לכם, חברות העוסקות בתחום מספקות לכם מגוון רחב של שירותים מקצועיים הכוללים בין היתר: היכרות מקדימה עם צרכי הלקוח ותכנון חדרי הקירור בהתאם למכלול הצרכים, התאמת חדר הקירור למגבלות השונות הקיימות במבנה אמור לפעול חדר הקירור, ייצור חדרי הקירור, התקנת חדרי הקירור, הטמעת מערכות פיקוד ובקרה ותדרוך הלקוח בנוגע לתפעול מערכות הפיקוד, תפעול תקלות שונות העלולות להיווצר בחדרי הקירור ושירותים נוספים הנכללים במסגרת תקופת האחריות המוענקת לכם או מחוצה לה.