המזגן התקלקל? זקוקים לשירותי טכנאי מזגנים כאן ועכשיו? זה הזמן לקבלת מספר טיפים מעשיים לבחירת טכנאי מזגנים.

שירות תיקון מזגנים מוענק כיום על ידי מספר הולך וגדל של אנשי מקצוע המתמחים בתחום מיזוג האוויר. השירותים השונים המוצעים לכם על ידי טכנאי מזגנים כוללים בין היתר: איתור תקלות במערכת המיזוג או המזגן, תפעול תקלות והתמודדות עם רוב התקלות הנפוצות בתחום, החלפת חלפים במערכת המיזוג, התקנת מזגנים חדשים ועוד.

על מנת להבטיח לכם שירות מקצועי ואיכותי מטעם אנשי המקצוע השונים (והרבים) הפועלים כיום בישראל בתחום זה, אנו ממליצים לכם לבחור את זהותו של טכנאי המזגנים בקפידה ובהתאם לכל אחת מההמלצות הבאות:

  • הקפידו לבדוק מהו הניסיון המקצועי העומד לרשותו של טכנאי מזגנים כזה או אחר הפועל באזור מגוריכם.
  • בדקו האם הוא מתמחה בתיקון מזגנים מהסוג והדגם העומד לרשותכם.
  • בדקו מהי הסמכתו המקצועית של טכנאי המזגנים –מומלץ לשכור את שירותיהם של אנשי מקצוע מוסמכים בלבד המחזיקים בתעודות בוגרי קורס מנהלי מערכות מיזוג אוויר.
  • בדקו מהי הזמינות העומדת לרשות הטכנאי בכל הנוגע למתן שירות- הימנעו ככל הניתן משכירת שירותיו של טכנאי עסוק או עמוס יתר על המידה-הוא לא יתפנה אליכם בזמן הקרוב...
  • בדקו האם מוענקת לכם אחריות על התיקון ו/או ההתקנה והימנעו ככל הניתן מהתקשרות עם אנשי מקצוע שאינם מעניקים לכם אחריות על העבודה אותה הם מבצעים.

הזמנת טכנאי מזגנים לא רק שיש תקלות!

לאורך רוב ימות השנה, מערכת המיזוג בביתנו איננו פועלת או מופעלת, אלא אם כן אתם נעזרים במערכת המיזוג לצורך חימום הבית במהלך חודשי החורף. על מנת לאפשר לכם ליהנות ממערכת מיזוג תקינה ואיכותית הפועלת במלוא העוצמה הרצויה לכם לאורך כל ימות השנה או בחלקים ממנה, אנו ממליצים לכם להיעזר בשירותי בדיקה תקופתית של מערכת המיזוג בביתכם. שירות זה מוענק לכם על ידי טכנאי מזגנים מוסמך והוא נועד בין היתר לצורך איתור תקלות קיימות, ניקוי מערכות המיזוג, החלפת חלפים במערכת וכדומה. בדיקה שגרתית של המזגן ומערכת המיזוג בביתכם תאפשר לכם לחסוך מאות עד אלפי שקלים הנדרשים לצורך תיקון תקלות במזגן בזמן אמת.