מנעולן-רשימת המומלצים

לוק פור יו- שירותי מנעולן 24 שעות במרכז

המובחרים- רשת מנעולנים בפריסה ארצית

איתי מנעולים- שירותי מנעולן בחולון והסביבה

מפתחות הבית, הרכב או בית העסק נגנבו, אבדו או נשברו? זה הזמן לדעת הכול על שירותי מנעולן באזור מגוריכם.

אף אחד מאיתנו לא היה רוצה למצוא את עצמו נעול בתוך הבית כאשר המפתחות אינן עומדות לרשותו. אף אחד מאיתנו גם לא היה רוצה למצוא את עצמו "תקוע" מחוץ לרכב כאשר המפתחות נשארו בתוכו או שפשוט אינן בהישג ידו. במקרים בהם גם אתם מוצאים את עצמכם מתמודדים עם בעיות נעילה כאלו ואחרות הנובעות בין היתר מאיבוד המפתחות או מפתחות שבורים או מפתחות התקועים בתוך המנעול עצמו, הפתרון המיידי שלכם נמצא בידיו של המנעולן.

מנעולן הוא למעשה מעין "פורץ מוסמך" המתמחה במתן פתרונות פריצה של מנעולים, דלתות ורכבים, והוא מתמחה בכל מנגנוני הנעילה הקיימים, לרבות, מנגנוני נעילה חכמים הפועלים באמצעות חיישנים, טביעות אצבע וכדומה.

שירותי המנעולן

מנעולן מקצועי מאפשר לכם ליהנות מגוון רחב של פתרונות פריצה ונעילה הכוללים בין היתר: פריצת מנעולים מכל סוג ומכל דגם וגודל, פריצת רכבים, פריצת כספות, שכפול מפתחות, תיקון מנעולים והחלפתם במידת הצורך ועוד.

כיצד לבחור מנעולן?

על מנת להבטיח לעצמכם שירות מקצועי, מהיר ובטוח בכל הנוגע לפתרון בעיות נעילה כאלו ואחרות, אנו ממליצים לכם לבחור בקפידה את זהותו של המנעולן בהתאם לכל אחת מההמלצות הבאות:

  • אזורי פעילות- הקפידו לבחור מנעולן הפועל באזור מגוריכם, וזאת לצרכי קבלת השירות באופן המהיר ביותר מרגע הפעלת הקריאה ועד הגעתו לשטח.
  • התמחות מקצועית- הקפידו לבחור מנעולן בעל התמחות מקצועית בפתרון בעיות נעילה מהסוג עימן אתם נדרשים להתמודד באותו הרגע (מפתח נשבר בתוך חור המנעול, מפתחות המשרד נגנבנו, נעלמו או נשברו, איבדתם את המפתחות של הרכב, שכחתם את צירוף הקוד לפתיחת הכספת וכו).
  • תעודת יושר מטעם משטרת ישראל- על מנת לאפשר לכם ליהנות משירות מקצועי בביטחון נפשי מלא, אנו ממליצים לכם לשכור אך ורק את שירותיהם המקצועיים של המנעולנים המחזיקים בתעודת יושר מטעם משטרת ישראל.
  • זמינות לקריאתכם- רוב המנעולנים פועלים גם במתכונת חירום 24/7, זכרו רק לוודא שהמנעולן יכול להיענות לקריאתכם בפרק הזמן הקצר ביותר.