איזה סוגים של מצלמות אבטחה תוכלו למצוא? כיצד בוחרים מצלמת אבטחה והיכן מומלץ לרכוש מצלמות אבטחה? על כך ועוד בשורות שלפניכם.

מצלמות אבטחה הן אמצעי מיגון ואבטחה המיועד בין היתר לצרכי יצירת גורם התרעה ולצרכי מעקב סמוי או גלוי אחר המתרחש באזור בו תרצו להתקין אותן. בשנים האחרונות, לאור הביקושים ההולכים וגוברים לפתרונות מיגון כאלו ואחרים ולאור הפיתוחים הטכנולוגיים המשמעותיים, תוכלו ליהנות מהיצע מרשים של מצלמות אבטחה מסוגים שונים.

 

בין יתר סוגי מצלמות האבטחה אותם תוכלו למצוא נכללות המצלמות הבאות: מצלמות צינור בעלות גוף מאורך (מיועדים בעיקר לצרכי צילום מחוץ למבנה), מצלמות כיפה, מצלמות גלאי נסתרות המותקנות בתוך גלאי עשן וכדומה, מצלמות רשת, מצלמות במעגל סגור וסוגים נוספים של מצלמות אבטחה המגיעות בגדלים וצורות שונות.

כיצד בוחרים מתקין מצלמות אבטחה?

ההיצע ההולך וגדל של מצלמות האבטחה העומד לרשותכם כיום, מאפשר לכל אחד ואחת מכם, לבחור את מצלמת האבטחה האופטימאלית ביותר עבורו בהתאם לכל אחד מהפרמטרים הבאים:

  • הגדירו את מטרות הצילום וההקלטה המתבצעים באמצעות מצלמות האבטחהישנן מצלמות אבטחה גלויות לעין המיועדות בעיקר לצרכי יצירת גורם מרתיע וישנן מצלמות אבטחה סמויות המיועדות בעיקר לצרכי מעקב סמוי מהעין.
  • הגדירו את שעות פעילות הצילום וההקלטה הרצויות לכם- ישנן מצלמות אינפרא אדום המסוגלות לצלם גם באזורים חשוכים ומוחשכים וישנן מצלמות המיועדות לצרכי צילום באור יום או בסביבת תאורה מלאכותית בלבד.
  • הגדירו את איכויות הצילום הרצויות לכם- ישנן מצלמות המספקות לכם תמונת צילום חדה גם במקרים בהם אתם מגדילים את התמונה וישנן מצלמות המספקות לכם תמונת צילום בינונית בה מופיעים פיקסלים על גבי הצילום בעת הגדלתו. איכות הצילום נקבעת בין היתר על ידי גודל העדשה, רמת ה-מגה פיקסל של המצלמה (MP) והשיטה על פי פועלת מערכת מצלמות אבטחה (אנלוגית או דיגיטלית).

מצלמות האבטחה פועלות באמצעות מערכת הפעלה האחראית על הצילום והקלטת התוצרים המצולמים. הקפידו לרכוש מצלמות אבטחה בבתי עסק המתמחים בתחום ומעניקים לכם שירותי ייעוץ מקדימים בנוגע לאפיון צרכי המיגון והאבטחה שלכם והתאמת סוג המצלמה, שירותי מכירה של מכלול הציוד ההיקפי הנדרש לצרכי תפעול המצלמות, שירותי התקנת מצלמות ושירותי תיקונים לאורך זמן ובמידת הצורך.