נקי יותר נבחרה כחברה מספר 1 בשירות שנת 2016
חברת נקי יותר ניקוי ספות ומזרנים 100%
אמינות מחיר ושירות הוגן 100%
חברת ניקוי מעולה עודת איתם כבר כמה שנים לא איכזבו אותי אף פעם לא במחיר ולא בשירות, ממליצה לכולם
דנה קימחי
אשדוד

מהו תהליך ניקוי ספות? לאיזה סוגי כתמים הוא מיועד וכיצד הוא מתבצע? כל מה שרציתם לדעת על ניקוי ספות ממתין לכם בשורות הבאות.

ניקוי ספות הינה פעולה מקצועית המיושמת על ידי חברות ואנשי מקצוע מנוסים העוסקים בנושא. שירות זה מיועד גם לצרכי ניקוי ספות מעור וגם לצרכי ניקוי ספות מבד, והוא מותאם באופן אישי להרכב הבד או העור מהם מיוצרת הספה ולסוגי הלכלוך והכתמים השונים המופיעים על גבי הספה. כמו כן, השירות מיועד לצרכי תחזוק ושמירה על איכויות הבד והעור ונראות הספה לאורך זמן.

ניקוי ספות בד

ניקוי ספות המיוצרות מבד מותאם לסוג והרכב הבד. פעולת ניקוי זו מיועדת בין היתר לספות המיוצרות מבדים טבעיים (כותנה, משי וכדומה) ולספות המיוצרות מבדים סינתטיים או ספות משולבות (בד סינטטי וטבעי). פעולת הניקוי עצמה מתבצעת תוך כדי החדרת חומר ניקוי המותאם לבד לתוך הספה וקרצוף והברשת הספה עד לקבלת מראה בד בגוון אחיד (בהתאם לצבע המקורי של הספה). עם סיום הליכי ניקוי ספות מבד, מומלץ לבצע פעולת שאיבה ויניקה של הבד וזאת לצרכי ספיחת הלכלוך.

במקרים בהם מופיעים על הבד כתמים שאינם הוסרו במהלך פעולת הניקוי, ניתן לטפל בכתם באמצעות חומרי ניקוי ייעודים המותאמים לסוג הכתם: שמן, יין, קפאין וכדומה.

ניקוי ספות עור

ניקוי ספות המיוצרות מעור מיועד לצרכי ניקוי ספות עור נאפה וניקוי ספות עורות זמש. פעולת הניקוי במקרים אלו משלבת בתוכו עבודה ידנית לצורך ניקוי הספה ושימון העור לאורך כל שלבי הפעולה. כמו כן, ניקוי ספות עור הינה פעולה המיועדת גם לצרכי חידוש צבע העור (תיקוני צבע או צביעה כללית של הספה), תיקון קרעים וסדקים בעור וכדומה.

ניקוי ספות עד הבית!

כיום, אינכם נדרשים לנייד את הספה מחוץ לביתכם לצורך פעולת הניקוי, כאשר רוב אנשי המקצוע והחברות העוסקות בתחום, מאפשרים לכם ליהנות משירותי ניקוי ספות עד הבית. עלויות השירות נקבעות בין היתר בהתאם לגודל הספה, היקף הכתמים והלכלוך הנוקשה המופיע על גביה, מצבה הכלכלי של הספה והאזור בו אתם מתגוררים.