צביעת רהיטים איכותית 

חודשי האביב הם פרק הזמן האידאלי לחידוש וצביעת רהיטים בסביבת המגורים. בשורות הבאות ריכזנו עבורכם מספר טיפים מעשיים להליכי חידוש וצביעת רהיטים.

חידוש רהיטים הינה פעולה מקצועית המיועדת בעיקר לפריטי ריהוט ישנים מעץ. הפעולה מורכבת משלושה שונים הכוללים: ניקוי יסודי של פריט הריהוט וקילוף שכבת הלכה הקיימת, שיוף הרהיט עד לחשיפת שכבת העץ, ולבסוף, צביעת רהיטים. מטרת הפעולה היא לחדש את הריהוט הישן באמצעות צבע חדש או להעניק לרהיט את הסגנון הוינטג'.

את פעולת החידוש והצביעה ניתן לבצע באופן עצמאי במידה והתנסיתם במשימה בעבר, או לחילופין, באמצעותם של אנשי מקצוע העוסקים ומתמחים בנושא.

עם מה צובעים רהיטים?

צביעת רהיטים מתבצעת באמצעות מספר טכניקות שונות המבוססות על סוגי צבע שונים המותאמים בעיקר לריהוט מעץ. בין יתר טכניקות הצביעה הקיימות תוכלו למצוא: צביעת רהיטים בעזרת לכה שקופה השומרת על המראה המקורי של הרהיט, צביעת רהיטים בעזרת לכה מגוונת המגנה על הרהיט ומעניקה לו צבע מחודש, צביעת רהיטים בעזרת פוליטורה שהיא למעשה תערובת צבע הנספגת בעץ, צביעת רהיטים בעזרת צבעי ווש השומרים על צבעו המקורי של הרהיט, צביעת רהיטים בעזרת צבעים אטומים המגיעים בכל הגוונים האפשריים ומיועדים למטרות שינוי גוון הרהיט וצביעת רהיטים בעזרת צבע מטאלי המעניק לרהיט מראה מבריק ואף מנצנץ בהתאם להעדפות הסטייל שלכם.

 טיפים לצביעת רהיטים מצבעת משולם

  • הקפידו לנקות את משטח הרהיט באופן יסודי והסירו ממנו סימני לכלוך, שומן ואבק. זכרו-על מנת לשמור על איכויות העץ הימנעו ככל הניתן מניקוי הרהיט בעזרת חומרי ניקוי המכילים בתוכם רכיבים פעילים כגון: אקונומיקה ומסירי שומנים.
  • בעזרת משייפת או נייר שיוף המיועד לעץ שייפו את משטח הרהיט עד לחשיפת שכבת העץ –פעולה זו נועדה להסרת הצבע הקיים ברהיט.
  • בחרו את הצבע המועדף עליכם לצורך צבעית הרהיט וזאת בהתאם לסוג הרהיט וייעודו.
  • רכשו מברשת צבע המותאמת לגודל הרהיט –ברוב המקרים מומלץ. לרכוש סט מברשות המיועדות לצביעת רהיטים וזאת לצרכי הגעת הצבע לכל פינה בגוף הרהיט.
  • הניחו את הרהיט לייבוש מלא למספר שעות.

למעבר לאתר צביעת רהיטים - לחץ כאן